Pronájem Bytu po rekonstrukci, 2+kk, 44 m² - Praha - Bohnice

Byty 2+kk, 44 m² pronajato

Řešovská, Praha - Bohnice

IMG_0785
IMG_0766
IMG_0764
1 ťvod
IMG_0763
IMG_0762
IMG_0768
IMG_0770
IMG_0772
IMG_0773
IMG_0774
IMG_0776
IMG_0777
IMG_0779
IMG_0780
IMG_0781
IMG_0787
IMG_0790
IMG_0791
IMG_0792

Nabízím k pronájmu moderní byt 2+kk po kompletní rekonstrukci o celkové výměře 44 m2. Tento útulný byt se nachází v přízemí zatepleného panelového domu, který nedávno prošel celkovou revitalizací, a nabízí tak nový standard bydlení. K pronájmu je také přidružen sklep, který poskytuje další úložný prostor.

Hlavní vlastnosti tohoto bytu:

️ Dispozice: Byt se skládá z jedné ložnice a obývacího prostoru s kuchyní (2+kk). Tato otevřená dispozice vytváří moderní a prostornou atmosféru, která je ideální pro singl nebo pár.

️ Kuchyňská linka: V bytě se nachází zbrusu nová kuchyňská linka s kompletním vybavením, včetně sporáku. To vám poskytne dostatek prostoru pro vaření a přípravu jídel.

️ Koupelna: Koupelna je vybavena sprchovým koutem a novou automatickou pračkou, což je další výhodou tohoto bytu. Samostatná toaleta je dalším přínosem.

️ Podlahy: Na podlaze bytu je nové a vkusné linoleum, které přináší čistý a moderní vzhled a je snadné na údržbu.

️ Částečné vybavení: Byt je částečně vybaven, což zahrnuje základní nábytek a vybavení.

Tento byt je ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají moderní a pohodlné bydlení v zatepleném panelovém domě po kompletní revitalizaci. Nezapomeňte, že byt je čerstvě zrekonstruován a ještě v něm nikdo nebydlel, takže si můžete vychutnat nový a nedotčený prostor.

Kulturním centrem sídliště je Kulturní dům Krakov, kde se nachází pobočka městské knihovny a několik koncertních sálů, kde se pořádají koncerty především folkové hudby. Druhým přirozeným kulturním centrem je Psychiatrická nemocnice, která k sídlišti těsně přiléhá. Vedle nemocnice a nedaleko nákupního areálu Odra leží Gymnázium Ústavní, jehož část je specializována na výuku italštiny. Na Krakově je i třípatrové obchodní centrum.

Na sídlišti se nachází nejdelší panelový dům v České republice – dům v ulici Zelenohorská. Měří 300 metrů a má 18 vchodů. Série mnohavchodových a vysokých panelových domů (ulice Poznaňská, Krynická, Feřtekova ad.) vizuálně vytvořila z pohledu z pražského centra iluzi jakýchsi novodobých „hradeb“ na okraji Prahy, což podnítilo v 70. a 80. letech vznik městské legendy o tom, že pás sídlišť typu Bohnice vznikl jako bariéra pro případný atomový útok na hlavní město.

Na bohnickém sídlišti byla natáčena řada filmů a seriálů, často sloužilo jako symbol určité historické, společenské a architektonické etapy. Bohnice se tak objevily například v seriálu Arabela (scény, kdy se pohádková říše pod vedením princezny Xenie mění v moderní industriální zónu), ve filmu Milana Šteindlera Vrať se do hrobu (interiéry experimentálního domu hotelového typu v Hlivické ulici, pohled na Gymnázium Ústavní z něj), v dětském filmu Karla Kachyni Čekání na déšť (natáčeno v ulici Poznaňská a v areálu střediska Odra), pohledy na Odru se objevují i ve filmu Smích se lepí na paty, kde sídliště tvoří kontrast k idylickému prostředí horské přírody, v níž žije hlavní hrdina (Vlastimil Brodský).

Bohnické údolí (v minulosti nazývané Lísek) je údolí v Praze, jehož přírodní část je chráněna jako přírodní památka téhož jména, která je ve správě Magistrátu hlavního města Prahy. Údolí spojuje staré Bohnice a osady Zámky a Tříkrálka v pražské části Bohnice. Osou údolí protéká k Vltavě Bohnický potok a prochází ulice Bohnická, po níž je vedena autobusová linka městské hromadné dopravy. Po severním úbočí prochází pěší turisticky značená cesta. Důvodem ochrany jsou jižně orientované skalnaté svahy nad Bohnickým potokem se skalními společenstvy.

Pro více informací nebo prohlídku tohoto bytu mě neváhejte kontaktovat. Těším se na vaši zprávu!

Základní informace
KategorieByty 2+kk
LokalitaŘešovská, Praha - Bohnice
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná44 m²
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Datum nastěhování8. červen 2023
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB80.8 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
ZařízenýČástečně
Výtahano
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové

Napište nám

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme.