Prodej novostavby bungalovu 4+kk (+ technická místnost + šatna), Divišov - Dalovy

Rodinné domy, 170 m² prodáno

Dalovy 39, Divišov

Máte rodinu, nebo jí plánujete a chcete, aby Vaše děti vyrůstaly mimo ruch velkoměsta, ale přesto chcete zůstat v dosahu Prahy? Pak je tato nabídka právě pro Vás.

Nabízíme rodinný nízkoenergetický dům, o dispozici 4kk (+ garáž + parkovací stání + technická místnost + šatna, 2x WC), se zastavěnou plochou 204 m2 na pozemku o velikosti 1000 m2, kdy celková užitná plocha je komfortních 170 m2.
Dům byl postaven s velkým citem na nízké energetické nároky i ekologii a tak je vytápění i ohřev TUV prostřednictvím tepelného čerpadla. Dešťová voda je 100% zachytávána a je využívána pro splachování toalety. Dům má vlastní ČOV a upravená voda je užívána pro zalévání zahrady.
To ovšem neznamená, že jste závislý pouze na přírodě, dům je samozřejmě připojen na vodovodní řad, který je primárně využíván pouze v kuchyni a koupelně. V případě, že by nebylo dostatek dešťové vody, okruh splachování toalet lze přepnout na vodovodní řad.

Dům se nachází v klidné části obce Dalovy, pouhý 1 km od města Divišov, s nádherným výhledem do krajiny a na místě, které je nabité pozitivní energií.

Přístup k nemovitosti je příjezdovou komunikaci až k pozemku, jedná se o kompletně dokončenou a zkolaudovanou nemovitost (stačí si vybrat barvu na fasádu a dokončit terénní práce dle vlastních představ), napojenou na inženýrské sítě, včetně výmalby v interiéru, elektrorozvodů, kompletně vybavené koupelny, WC, technické místnosti, napojení na vodovodní řad, na míru vyrobenou kuchyňskou linku s vestavnými spotřebiči a krbová kamna v obytném pokoji.

Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo typu vzduch/voda. Ve všech pokojích je instalováno podlahové vytápění.

Jedná se o nízkoenergetický dům podle vyhlášky č.78/2013 Sb (PENB B) o energetické náročnosti budov. Bungalovy jsou v současné době velmi oblíbené a tento je navíc navržený tak, aby zapadl do krajiny.

Městys Divišov (v latinských textech Divischovium, v německých Diwischau) se nachází mezi městy Benešov a Vlašim, asi 15 km východně od Benešova, na 41. km dálnice Praha-Brno v Posázaví v okrese Benešov. Katastr obce má rozlohu 3098 ha. Obec a jeho okolí tvoří region Divišovsko. Obec Divišov se skládá z osmi místních částí – Dalovy, Divišov, Křešice, Lbosín, Měchnov a Šternov tvoří jeden územní celek, Radonice a Zdebuzeves druhý. Žije zde přibližně 1 800 obyvatel.

V obci Divišov se nachází mateřská škola a základní škola. Sídlo zde má lékárna, ordinace praktického a dětského lékaře a dům pro seniory s denním stacionářem. Pro veřejnost slouží čtyři obchody s potravinami, zeleninou, nápoji včetně jedné prodejny s noční otvírací dobou. Nachází se zde restaurace (Na Radnici a u Sokola), vinárna, autoservisy, dopravce s cestovní kanceláří, kadeřnictví a masérství. Je zde travnaté fotbalové hřiště, tenisové kurty a dětská hřišťě, včetně malého zoo.

Prohlídka samozřejmě proběhne v roušce a bude Vám k dispozici desinfekční prostředek.

Na prohlídce Vám bude k dispozici náš finanční konzultant, který zajistí financování Vaší nemovitosti.

Základní informace
KategorieRodinné domy
LokalitaDalovy 39, Divišov
OkresBenešov
Velikost4 pokoje
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná170 m²
Plocha pozemku1.000 m²
Plocha zastavěná204 m²
Počet podlaží1
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2019
Rok výstavby2018
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB237 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 148/2007 Sb
ZařízenýČástečně
Míst k parkování1
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží1
Výtahne
Terasaano
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Kabelové rozvody
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadČOV pro celý objekt
TopeníÚstřední elektrické, Jiné

Napište nám

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme.