Prodej krásné chalupy, 69m² zastavěná plocha, 730m² pozemek - Káraný

Chalupa, 65 m² prodáno

Káraný

DSC_2356
DSC_2360-Edit
DSC_2367-Edit
DSC_2381-Edit
DSC_2373-Edit
DSC_2405-Edit
DSC_2399-Edit
DSC_2415-Edit
DSC_2422-Edit
DSC_2352
DSC_2346
DSC_2345
DSC_2347
DSC_2351
DJI_0273-HDR
DJI_0283-HDR_BW
DJI_0303-HDR
DJI_0298-HDR

V dnešní době je velice žádaný typ nemovitost pro rekreaci, navíc pokud se jedná o dům po kompletní rekonstrukci a přestavbě umožňující celoročnímu užívání. Tato nabídka v lokalitě Káraný je naprosto unikátní i proto, že zde se nemovitosti spíše dědí, než prodávají.

Nemovitost je v dispozici 3+kk na zastavěné ploše 69 m2 na vlastním rovném pozemku o celkové ploše 730 m2. V domě naleznete prostornou obytnou místnost s kuchyňským koutem, dále ložnici a dětský pokoj. Samozřejmostí je koupelna se sprchou a toaletou.

Na pozemku naleznete krásné relaxační místo pro posezení s rodinou a přáteli ve stínu vrby. Na zahradě je vybudovaný dnes naprosto nezbytný prostorný bazén.

Nemovitost je osazena novými plastovými okny a celá je zateplena, v kuchyňském koutu jsou velká francouzská okna. Vytápění nemovitosti je prostřednictvím krbových kamen v centrální místnosti objektu a přímotopy, které jsou v každé místnosti řízeny termostaty a energie je tarifně na "noční proud". Díky tomu je vytápění elektřinou ekeonomicky výhodné.

Pitná voda je z vlastní studny a jsou k dispozici rozbory, odpad je řešený formou septiku.

Přístupová komunikace je obecní a příjezd autem je možný až na pozemek. Naleznete zde také menší zděnou stavbu (například jako sklep, kůlna, místo pro motorku) a další 3 parkovací stání na zámkové dlažbě aniž by toto parkování jakkoliv omezovalo komfort užívání zahrady.

Káraný je obec ve Středočeském kraji v okrese Praha-východ. Rozkládá se asi dvacet osm kilometrů severovýchodně od centra Prahy a sedm kilometrů východně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav a přes novou lávku v přímém dosahu města Čelákovice.

Káraný leží na pravém břehu Labe a levém břehu řeky Jizery, těsně před jejich soutokem, zhruba 5 km východně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Byla založena v roce 1777 a za svoji krátkou historii vstoupila do povědomí především svými zdroji pitné vody, kterými od roku 1914zásobuje Prahu a okolí.
V okolí Káraného je lesnatá rekreační oblast s chráněným územím Černý orel u soutoku Labe s Jizerou, přírodní rezervací Lipovka – Grado, se slepým ramenem Labe nyní nazývaným Grado a řadou tůní. Do jihovýchodní oblasti katastrálního území Káraný zasahuje část přírodní rezervace Káraný – Hrbáčkovy tůně.

Veřejná doprava: Autobusová doprava – Do obce zajíždí příměstská autobusová linka Brandýs n.L.-St. Boleslav - Káraný (v pracovních dnech 13 spojů, o víkendech 8 spojů)

Financování této nemovitosti Vám zajistí náš finanční konzultant, který bude přítomen na prohlídce.

Základní informace
KategorieChalupa
LokalitaKáraný
OkresPraha-východ
Velikost3 pokoje
Plocha užitná65 m²
Plocha pozemku730 m²
Plocha zastavěná69 m²
Plocha zahrady661 m²
Počet podlaží1
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
Míst k parkování3
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží1
Terasaano
Bazénano
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, Autobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V, 400V
OdpadSeptik
TopeníLokální tuhá paliva, Lokální elektrické

Napište nám

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme.