Prodej bytu před rekonstrukcí v dispozici 1+kk, 34,7m² - Husinec - Řež

Byty 1+kk, 34 m² prodáno

Nad Údolím 119, Husinec - Řež

DSC_9242
DSC_9245
DSC_9203-HDR-Edit
DSC_9187-HDR-Edit
DSC_9197-HDR-Edit
DSC_9214-HDR-Edit
DSC_9221-HDR-Edit
DSC_9228-HDR-Edit
Rez
DSC_9240
DJI_0291-HDR
DJI_0296-HDR
DSC_9238
Snímek obrazovky 2021-07-08 v 14.30.18

Hledáte startovací byt, nebo investiční byt, pak je tato nabídka bytu před rekonstrukcí v Husinci u Řeže právě pro Vás.

Byt je ve stavu před rekonstrukcí a je v dispozici 1+kk se samostatnou koupelnou, samostatnou toaletou a 2 sklepy (2x 2,1m²). Výměra samotného bytu je příjemných 30,5m². Byt se nachází v prvním patře tří patrového bytového domu bez výtahu. Byt má optimální obdélníkový půdorys, což při rekonstrukci dává skvělé možnosti úprav dispozice. Teplou užitkovou vodu zajišťuje automatická plynová kotelna umístěná v suterénu bloku budovy, stejně tak tato kotelna zajišťuje ústřední vytápění.

Parkování je naprosto bezproblémové na parkovišti, které je umístěno hned vedle bytového domu, tedy cca 50m od vchodu do domu.

Naproti přes silnici je zastávka autobusu PID 371, která jede na stanici metra Kobylisy.

Obec:
Obec Husinec se nachází v okrese Praha-východ, kraj Středočeský, v meandru Vltavy na jejím pravém břehu nedaleko severně od Prahy a Roztok asi dvanáct kilometrů severně od centra Prahy. Žije zde přibližně 1 500 obyvatel.

Obec má dvě místní části, Husinec a Řež, které dohromady tvoří jediné katastrální území Husinec u Řeže. Vesnice Husinec leží východně od Řeže. Většina zástavby obce Husinec i její obecní úřad jsou dnes na území Řeže.

V severní části Řeže je v údolí areál ÚJV Řež, a. s. (dříve Ústav jaderného výzkumu) se sídlem celé řady vědeckých a inženýrských institucí a společností. K němu vede lávka od železniční zastávky Řež. V Řeži je i pošta a kostel svatého Václava. Východní část území obce zaujímá kamenolom Klecany.

Dopravní síť:
Pozemní komunikace – Obcí prochází silnice III. třídy. Ve vzdálenosti 6 km lze najet na dálnici D8 na exitu 1 (Zdiby).
Železnice – Po levém břehu Vltavy vede železniční trať 091 Praha - Kralupy nad Vltavou. Je to dvoukolejná elektrizovaná celostátní trať zařazená do evropského železničního systému, součást 1.koridoru, doprava byla zahájena roku 1850. Železniční zastávka Řež přístupná po lávce přes Vltavu leží na území Libčic nad Vltavou.

Železniční doprava – Po trati 091 vede linka S4 (Praha - Kralupy nad Vltavou - Hněvice) v rámci pražského systému Esko. V zastávce Řež staví v pracovní dny 29 párů osobních vlaků, o víkendech 20 párů osobních vlaků, expresy a rychlíky zde projíždějí.
Autobusová doprava – V obci je zastávka příměstské autobusové linky Praha,Kobylisy - Husinec,Řež (v pracovní dny 17 spojů, o víkendech 4 spoje) (dopravce ČSAD Střední Čechy, a. s.).

V obci je základní občanská vybavenost.

Poplatky SVJ - 1906,- Kč

Základní informace
KategorieByty 1+kk
LokalitaNad Údolím 119, Husinec - Řež
OkresPraha-východ
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná34 m²
Plocha podlahová30 m²
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
Výtahne
Sklepano (4 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové

Napište nám

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme.